شرکت داده نگار آذین اندیش (دنا)

درباره ما

شرکت داده نگار آذین اندیش با نام تجاری دنا، دارای تیمی جوان و متخصص از دانش‌ آموختگان بهترین دانشگاه‌های ایران و دنیا است. این تیم جوان پس از پشت سر گذاشتن چالش‌های فراوان موفق به طراحی و آماده‌سازی سامانه هوش تجاری سپنتا شد که این محصول می‌تواند به مدیران بنگاه‌های بزرگ اقتصادی و سازمان‌ها در مدیریت کلان داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌های مدیریتی متناسب با سازمان خود کمک کند. به نحوی که مدیران پس از مشاهده حقایقی که کلان‌داده‌ها از لایه‌های مختلف کسب و کار آن‌ها بیان می‌کنند می‌توانند تصمیمات استراتژیک بهتری در راستای اهداف خود اتخاذ کنند.

بیش از ۱۰ عنوان محصول و چندین مشتری نتیجه فعالیت این گروه نرم افزاری است. باعث افتخار است که بیشتر مشتریان شرکت داده نگار آذین اندیش (دنا) از طریق معرفی مشتریان قبلی به ما می پیوندند و این شرکت تا کنون نیازی به تبلیغات سنگین احساس نکرده است.

و این باعث خشنودی و افتخار این مجموعه است که کیفیت کار و رضایتمندی مشتریان باعث تبلیغ و معرفی به سایرین مشتریان می شود.

هدف آموزشگاه
راه کارهای ما برای سازمان ها
بستر گزارش‌سازی
هوش مصنوعی
داشبورد مدیریتی
بستر جریان داده‌ها
نظرات مشتریان
از رضایت شما ممنونیم

از تمام تلاش های شرکت دنا بخصوص جناب سامانی سپاسگذارم که با ارائه بهترین نرم افزار به شرکت ما، باعث تجزیه و تحلیل‌های مدیریتی متناسب با سازمان ما شده است.

cropped-Untitled-1-min

آرش محمدی نیا

مدیر عامل

با استفاده از نرم افزار شرکت شرکت داده نگار آذین اندیش ما توانستیم در شرکت خود تصمیمات استراتژیک بهتری برای پیشرفت و چابکی سازمان بگیریم. واقعا از شما سپاسگزار هستم.

cropped-Untitled-1-min

علی اسدی

رئیس هیئت مدیره

می خواستم از تیم جوان و با پشتکار زیاد شرکت داده نگار آذین اندیش (دنا) تشکر کنم که با پشتیبانی سریع و حرفه ای خود باعث سرعت در تیم ما شده اند. امیدوارم این روند همیشه همینطور بماند.

cropped-Untitled-1-min

رضا حمیدزاده

مدیر عامل

اطلاعاتی واقعی
افتخارات دنا
۱۰

نرم افزارهای ما

۸

اپلیکیشن های ما

۹

تیم ما

۵۳

مشتریان ما